FRANCHISE
NEDEN DEKORUSTASI.com?
S.S.S.

S.S.S.

1. İsteyen herkes DEKORUSTASI.com bayisi olabilir mi?
Dekorasyon hizmeti ciddi bir bilgi birikimi gerektirir. Biz sunduğumuz hizmeti “nitelikli dekorasyon” olarak tanımlıyoruz.Dolayısıyla bayilik talep eden kişi ve kuruluşların dekorasyon konusunda bir bilgi birikimine ve yatkınlığa sahip olması bizim için en önemli kriteri oluşturmaktadır.

2. Dekorasyon işine çok ilgiliyim fakat hiç uygulama deneyimim olmadı.Ne yapabilirim?
Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çok kısa bir süre sonra uygulamayı düşündüğümüz mesleki gelişim programımız da dekorasyon konusuna ilgi duyan kişileri sektöre dahil etmeye yönelik çalışmalarımız olacak.

3. Neden DEKORUSTASI.com bayisi olmalıyım?
Bize göre bir çok nedeni var. Kısaca ; ne satacağını bilen elinde bir planı ve projesi olan müşteri ikna sürecini kısaltmak için elinde bir çok enstrümana sahip saygın bir dekorasyoncu olabilmeniz bizim sistemimizde oldukça kolay!!!

4. Bayilik aldıktan sonra nasıl müşteri bulacağım?DEKORUSTASI.com bana yardımcı olacak mı?
DEKORUSTASI.com her geçen gün artan müşteri portföyünü “tedarik yönetim sistemine” dahil olan bayileriyle birlikte daha da genişletme amacına yönelik çalışmalar yapmaktadır. Sürekli belirttiğimiz gibi bayi olmanın yolu müşteri memnuniyet ilkelerine riayet etmektir. Memnun müşterinin yaydığı söz yeterli olacaktır!!!

5. Reklam ve Pazarlama yapmam gerekir mi?
DEKORUSTASI.com pazarlama stratejisini internet ve müşteri memnuniyeti yani referans merkezli oluşturmuştur.Dekorasyon satın almak isteyen bir müşterinin bizi tercih etmesi için bir çok neden olduğunu düşünüyor ve bunu her geçen gün müşteri takdirleriyle onaylamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Dolayısıyla bulunduğunuz bölgeye göre gerekli olduğu düşünülürse lokal pazarlama aktivitelerinde bulunabilirsiniz.

6. Peki bayilik yatırımım bana dönüşü ne kadar sürecek?
Bunun için bir süre beklemenize gerek yok.Zaten ister freelance çalışmayı düşünen bir dekorasyoncu olun ister bir mağaza sahibi; bir reklam çalışması için olmazsa olmaz giderlerinizi DEKORUSTASI.com altyapısı fazlasıyla karşılıyor.Hatta sistemimizin sunduğu avantajlarla ilk günden maliyetlerinizi minimize etmeye başlayarak kara geçmeyi başlıyorsunuz.

İşbu sitenin tüm hakları saklıdır.Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 Dekor Ustası
Web Tasarım