MİMARİ UYGULAMLARIMIZ

MİMARİ UYGULAMALAR

Dekorasyon ve İnşaat projelerinde mimari tasarım en önemli başlangıç noktasıdır.Mimari tasarımın uygulanabilir olması minumum maliyetle maksimum fayda el etmenizi sağlar.DEKORUSTASI.com uygulama haricinde mimari tasarım konusunda da sizlere destek oluyor.

İşçiliğine çok güvendiğiniz ustalarınız varsa fakat tasarım konusunda eksiklikler hissediyorsanız sizlere projelendirme konusunda destek olabiliriz.Mimari planlardan,uygulama detaylarına,3 boyutlu projelerden malzeme seçimine kadar her konuda danışmanlık hizmetini de sizlere sunabiliriz.

Bugüne kadar yaptığımız şehir dışı ve yurt dışı referanslarımızda bizden mimari destek alarak uygulama haritasını oluşturmuş çok sayıda müşterimiz bulunmakta. "Doğru ürün doğru tasarımla" elde edilir düşüncesinde iseniz  DEKORUSTASI.com olarak sizlere birçok seçenek sunabiliriz.

İşbu sitenin tüm hakları saklıdır.Web sitesi içerisindeki resimler, yazılar kaynak gösterilse dahi, izin alınmadan başka web sitelerine, ticari yayınlara aktarılamaz, kopyalanamaz, internet ve web ortamında ya da başka biçimde alenileştirilemez, basılıp çoğaltılamaz. © 2013 Dekor Ustası
Web Tasarım